Ponúkate okružné plavby? Vyskúšajte

Plavby od Open Travel

Moderné webstránky so širokou
ponukou okružných plavieb po celom svete
86 lodí
2463 trás
7870 plavieb
607 prístavou

Vyhľadávanie plavieb

Chcete prehľadné hľadanie podľa dátumu či prístavu odchodu, destinácie, lode alebo lodnej spoločnosti, dopravy, stravovania, dĺžky, ceny, zľavy?

To všetko a ešte viac Vám ponúkneme.

Databáza plavieb

Máme pre Vás ihneď pripravené 5000 trás od 5 lodných spoločností po celom svete. Denne je aktualizujeme a pridávame novinky. Nestačí to?

Pripravíme Vám import plavieb na mieru.

Kto sme?

Vývojom IT systémov pre cestovný ruch sa zaoberáme už 20 rokov. Všetky naše skúsenosti sme pri vývoji systému využili a dávame je k dispozícii.

Pomôžeme Vám pri úspešnom predaji plavieb.

Ako na úspešný predaj okružných plavieb?

Okružnú plavbu na krásne a plne vybavené lode by si mal každý aspoň raz vyskúšať. Hoci máte okolo seba všetok luxus a pohodlie, spoznáte tiež mnoho zaujímavých miest. Dnes už je ponuka veľmi široká a môžete navštíviť celý svet.

Okružná plavba je poznávacím zájazdom s plným komfortom luxusného hotela.

Chcete dopriať podobný komfort i vašim návštevníkom? Získate od nás všetko potrebné k tomu, aby ste im krásu plavieb mohli predstaviť.

Plavby ako atraktívny produkt, ktorý zaujme

Že predaj plavieb vyžaduje niečo iné ako predaj klasických zájazdov? Áno, máte pravdu. V popise plavieb viac ako u čohokoľvek iného dominujú zážitky - nádherné fotografie, videá z paluby lode, pútavá ponuka výletov, atraktivity v prístavoch, na palube, gastronomické zážitky ...

Ponúknite zážitky, príbehy, zaujímavosti z paluby lode i prístavov po trase.

So všetkým Vám pomôžeme. Pri zobrazení plavieb kladieme maximálny dôraz na dizajn, na perfektnú prezentáciu programu plavby, dynamické zobrazenie trasy plavby na mape, skrátka na všetko, čo z plavieb urobí na Vašom webe skutočne výnimočný produkt.

Je to jednoduché, skúste to ...

Kontaktujte nás

Chcete vědět, co je u nás nového?